دندانپزشکی شبانه روزی در تهران
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
دندانپزشکی شبانه روزی در تهران
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیبلندگوی آزاددندانپزشکی شبانه روزی در تهران

درود هم میهنان گرامی، با عرض ادب و احترام به اطلاع میرسانیم تلاش اعضای اين انجمن در راستای گسترش ورزش در جامعه و تقویت فرهنگ گردشگری در کشور عزیزمان ایران میباشد و بدينوسيله از تمام منابع، سایت ها، وبلاگ ها، اشخاص حقيقی و حقوقی كه موضوعات و مطالب شان توسط اعضا منتشر میگردد سپاسگذاریم.
تعداد بازدید : 785
نویسنده پیام
drbalavi آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضويت : 29 /7 /1398
دندانپزشکی شبانه روزی در تهران
افراد در هر زمان و روزی که دچار مشکلات دهانی شدند، می توانند با مراجعه به دندانپزشکی های شبانه روزی مشکلات خود را توسط دندانپزشک متخصص حل نمایند. البته منظور از دندانپزشکی شبانه روزی، خدمت رسانی آنها در همه ساعات شبانه روز نیست، دندانپزشکی های شبانه روزی در روز های تعطیل نیز آماده ارائه خدمات هستند. دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور در روز های تعطیل و همه روزه تا ساعت 1 بامداد آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان محترم است.
اگر دچار دندان درد شدید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور، درد خود را تسکین ببخشید. دندانپزشکان متخصص همیشه در دندانپزشکی مستقر هستند. اگر درد مربوط به پوسیدگی باشد معمولا در همان ساعت ترمیم می شود. درمان های عمومی معمولا در همان ساعات مراجعه قابل انجام هستند. اما در صورتی که دندان درد مربوط به مشکلات پیشرفته دهان و دندان باشد، دندانپزشک با انجام روش های موقتی درد دندان را تسکین می بخشد و برای انجام درمان های تخصصی بیمار باید در نوبت های بعدی مراجعه نماید. مزیتی که دندانپزشکی شبانه روزی دکتر یوسف بالوی پور دارد، این است که در همان زمان مراجعه بیمار، از دندان های وی عکس رادیوگرافی تهیه می شود. این امکان باعث می گردد دندانپزشک مقیم تشخیص صحیح بدهد.

http://yousefdentistry.com

امضای کاربر : دندانپزشکی بالوی پور
دوشنبه 29 مهر 1398 - 11:09
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
shakib2021 آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضويت : 21 /7 /1400
پاسخ : 1 RE دندانپزشکی شبانه روزی در تهران :
دکتر انصاری مطبدندانپزشکی در میرداماد هست.

چهارشنبه 21 مهر 1400 - 19:15
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش
shakib2021 آفلاین


ارسال‌ها : 2
عضويت : 21 /7 /1400
پاسخ : 2 RE دندانپزشکی شبانه روزی در تهران :
دندانپزشکی در میرداماد
https://rayandc.com

چهارشنبه 21 مهر 1400 - 19:15
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.